18 Mart 2013 Pazartesi

Bebek Odaları


Kız bebek odaları için dekorasyon:

Kız bebek odalarının tabiki de vazgeçilmezi pembe renk! Tamamiyle pembe olmasa da odanın belli detaylarında pembe olmadan olmuyor. Pembeyle birlikte kahverengi, yeşil gibi renkler birlikte kullanılıp çok şirin dekorasyonlar oluşturulabiliyor.

Pembe haricinde kız bebek odalarındaki detaylarda kurdelalar, kalpli objeler, ağaçlar, çiçekler ve uyumlu renklerde peluş oyuncaklar kullanılabilir.
Eğer alışılmıştan farklı bir oda istiyorsanız, bebeğiniz için prenseslere layık, Cindrella temalı bir dekorasyon seçebilirsiniz!

Cindrella temalı bebek odası dekorasyonu
Erkek bebek odaları için dekorasyon:

Erkek bebek odalarına gelince tipik mavi renk kullanmak yerine maviyi yeşil, kahverengi, pembe gibi renklerle birlikte kombinleyebilir, alışılmıştan uzak mor gibi farklı renkte bir oda tasarlayabilir ya da safari, orman temalı oda dekorasyonları seçebilirsiniz.

Erkek bebek odası dekorasyonunda peluş hayvanlı oyuncaklar, duvar resimleri ve yapıştırmaları, mini kitaplık gibi detaylar kullanabilirsiniz.

Mor bebek odası

Orman temalı bebek odası
Erkek bebeğiniz için çok farklı bir fantazi dünyası yaratmak isterseniz eğer, Christina Aguilera'nın oğlu Max için hazırladığı bebek odası dekorasyonundan ilham alabilirsiniz!

Christina Aguilera'nın oğlu Max'in bebek odası
Biraz abartmış mı ne :)))

2 yorum:

Bitli Turist dedi ki...

Max'ın yerinde olmak istemezdim. Çocuk odasında uyuyamayacak :D

gül çizerim :)) dedi ki...

Oncelikle merhaba, blogunu yeni kesfettim. tasarimlar basarili cok begendim.:)

Bana da beklerim.

sevgler,
gul

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...